ortodont

Incognito breketite täpne paigaldamine

Incognito breketite paigaldamine toimub laboris valmistatud spetsiaalse läbipaistva kape abil. Peale hammaste puhastamist ja töötlemist kaetakse kapes olevad breketite pinnad spetsiaalse liimiga ning nn. ülekande kape abil asetatakse breketid hammastele. Peale kape eemaldamist  ühendatakse breketid kaaretraadiga ning fikseeritakse ligatuuride abil.


Loe lisaks
ortodont

Incognito breketite hind

Incognito breketite maksumus on ligikaudu 6000 eurot ning sisaldab kullatud breketite valmistamist, breketite paigaldamist, breketsüsteemi aktiveerimisi kogu ravi vältel ja breketite eemaldamist ning retentsiooni aparaatide paigaldamist.
Breketravi pikkus on ligikaudu 1-2 aastat. Süsteemi aktiveeritakse 4-8 nädalaste intervallidega. Peale breketite eemaldamist fikseeritakse ülemised ja alumised esihambad seestpoolt reteineritega. Ülemistele hammastele valmistatakse läbipaistev kape nn. Essix, mida tuleb kanda edaspidi öösiti.
Loe lisaks
ortodont

Hammaste puhastamine Incognito breketitega

Hea suuhügieen on õnnestunud ortodontilise ravi eelduseks. Kuna Incognito breketid paiknevad hammaste sisemistel pindadel siis on kogu puhastamise protseduur pisut rohkem aeganõudvam tegevus. Hammaste puhastamise võiks jaotada etappideks, et tagada igemete ja hammaste tervise säilimine.
Alguses tuleks hambad loputada, seejärel niiditada ning lõpuks harjata. Kasutada võiks spetsiaalset suuvett, ortodontilist hambaniiti ning elektrilist hambaharja erinevate otsikutega. Loe lisaks